Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Rádi vám navrhneme řešení přímo pro vaši školu. Pomůžeme vám vytvořit prostory, ve kterých je radost učit. Vybavíme vám učebnu, posluchárnu, aulu moderní interaktivní technikou, projektorem s plátnem, ozvučením, řídícím systémem i obyčejnou tabulí.

 

Vybavíme prostory vaší vysoké školy prvotřídní audio-vizuální technikou od projektorů a pláten až po kvalitní ozvučení. V naší nabídce naleznete vše, co budete potřebovat pro vaše skvělé přednášky. Dodáme vám například řečnické pulty, zobrazovací panely či televize nebo instalujeme více jednoduše ovladatelných pláten tak, aby vaše poznámky viděl každý student. V případě potřeby zajistíme i případné další vybavení posluchárny jako například stínění nebo počítačovou techniku.

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Dále by Vás mohlo zajímat...

Potřebujete servis nebo instalaci AV techniky?

Vytvoříme pro Vás individuální řešení AV techniky obsahující návrh projektu, sepsání stavební připravenosti i finální realizaci dohodnutého díla.Dlouhodobě spolupr...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít