Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

o-nas

Jsme výrobci, dodavatelé a systémoví integrátoři audiovizuální techniky.

Profesionální, korektní a vždy spolehlivý přístup Vašich zaměstnanců k plnění pracovních povinností byl jednou z hlavních záruk, které umožnily úspěšnou realilzaci dodávky a zprovoznění audiovizuální techniky. Bylo nám potěšením s Vaší společností spolupracovat.

Ing. Tomáš Bílek

Generální ředitel - HochtiefCílem naší firmy je vždy spokojený zákazník. Můžeme Vám nabídnout prezentační techniku, komplexní AV řešení od návrhu, až po finální projekt, včetně samotné realizace dohodnutého díla. Vaše požadavky dokážeme zapracovat tak, aby plnily vysoké nároky za rozumnou cenu. Vycházíme z více jak patnáctileté zkušenosti realizací. Hledáme spolu s Vámi řešení na míru pro vaši firmu, školu nebo školku, vysokou školu, muzeum, galerii, zdravotní zařízení, hotel č i restauraci. Zajišťujeme i pronájem techniky a zviditení Vás náš MagicFan.

  • Podstatné pro nás je být vždy mezi těmi nejlepšími v oboru!
  • V roce 2013 jsme se stali výrobcem a výhradním distributorem úspěšného, mobilního a interaktivního zařízení určeného pro výuku dětí – Magic Box.
  • Potřebujete navrhnout audiovizuální techniku pro Vaše prostory? Neváhejte nás kontaktovat.

Neplatný vstup

Neplatný email

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Je nutné udělení souhlasu

Neplatný vstup

Výběr modulů Zavřít