Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

vyprodej

Likvidujeme sklad a nabízíme Vám výprodej našich vynikajících produktů, hlavně nové a nepoužité zboží, jako např. průvodcovskou sadu Sehnheiser.

Zvláštní pozornosti si zaslouží zejména instalovaný řídící systém, který ovládá veškerou techniku v zasedacích místnostech. Tento systém je skutečnou "třešničkou na dortu" dodaného řešení a okamžitě si získal velkou oblibu u všech uživatelů. Vždy bezchybně funguje a umožňuje zcela intuitivně a komfortně ovládat veškerou instalovanou techniku.

Ing. Tomáš Mrázek

Ředitel IT, Saint-Gobain Orsil s.r.o.Na stránce produktů v kategorii Výprodej Vám nabízíme výprodej našeho skladu. Jedná se ve větší míře o nové, nepoužité zboží, které nám zůstalo jako přebytečné z instalací nebo si je zákazník neodebral. Bližší specifikaci naleznete u jednotlivých produktů.

Veškeré zde uvedené výprodejové ceny jsou bez DPH.

Produkty ve výprodejiVýběr modulů Zavřít