Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kauber je výrobce vysoce kvalitních, elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-tech modelům pro domácí kina. Každé plátno si můžete přizpůsobit a požádat o exkluzivní zakázkové designy. Během výrobního procesu Kauber používá pouze materiály, které splňují nejvyšší technické a kvalitativní specifikace. Komponenty jsou dodávány od těch nejlepších na evropském trhu. Všechny projekční plochy byly vytvořeny předními designery na základě nejnovějších módních trendů. Úchyty pláten byly navrženy pro zavěšení jak na stěny tak strop.

 

 

 

 

Kauber se specializuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních promítacích pláten a doplňků potřebných pro profesionální video instalaci. Výrobní zařízení jsou umístěna v EU, takže jsme schopni zajistit krátké dodací lhůty, jakož i rychlý servis. Pomůžeme Vám vybrat to nejlepší řešení.

 

Red Label je nejnovější série Kauber elektrických projekčních pláten, které jsou určeny pro opravdové nadšence domácího kina. Charakteristickým rysem tohoto modelu je zvýšená vzdálenost mezi projekční plochou a stěnou, což umožňuje montáž před TV s plochou obrazovkou. Unikátní montážní systém Red Label série je rychlý a intuitivní.

plátno kauber red label

  Blue Label series

Řada moderně navržených elektrických promítacích pláten s hliníkovými elox kryty. Unikátní design s širokou škálou projekčních ploch z nich dělá nejčastěji vybrané obrazovky pro domácí kina a konferenční místnosti. Verze Tension je navíc vybavena speciálním napínacím systémem pro dosažení plochého zobrazení.

plátno kauber blue label

  InCeiling series 

Kauber InCeiling jsou elektrické roletové projekční plochy, určené pro instalaci do stropních podhledů. Funkčně navržené hliníkové pouzdro má mnoho možností montáže. Napínací verze je navíc vybavena speciálním systémem napínáků, aby se dosáhlo dokonale ploché projekční plochy. Řada je určená pro konferenční místnosti, stejně jako pro domácí kina.

plátno kauber InCeiling

  White label series

White Label série elektrických pláten je určena pro kanceláře, konferenční a přednáškové místnosti. Velmi malé, elegantní bílé tělo vyrobeno z kvalitního leteckého hliníku, ideální pro všechny kancelářské, nebo konferenční plochy.

plátno kauber white label

  Frame series 

Obrazovky Frames Series mají zcela napnutou projekční plochu, na stylovém hliníkovém rámu. Tato řada uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, je ideální pro domácí kina, nebo přednáškové sály.

plátno kauber frame

  Large screens series 

Velkoformátové obrazovky obsahují řadu řešení pro přednáškové sály, stejně jako pro velké konferenční sály a pozorovací místnosti (uhlopříčka 5-12m). Série má celou řadu aplikací, a je složena z bezešvých promítacích pláten.

plátno kauber large screens

  Econo series

Projekční plochy řady Econo jsou navrženy tak, aby nepřekročlly očekávání našich zákazníků a jsou prodávané za nejnižší ceny. Existují tři typy Econo pláten. Econo Mobile je řada přenosných lehkých promítacích pláten, které přicházejí s tripody. Naše mobilní plátna přicházejí v několika velikostech. Econo Electric je řada elektrických promítacích pláten, které mají být skryté ve stropě nebo stěně. Naše elektrická plátna vyhovují náročným potřebám zasedacích místností obchodních, vzdělávacích institucí a pohostinských zařízeních. Econo wall je řada ručně stahovatelných promítacích pláten. Jsou ideální pro konferenční místnosti a učebny. Všechny naše manuální projekční plátna přicházejí v několika velikostech.

plátno kauber econo

 


Jan Kára
Obchodní manažer - projekční plochy, Přípojná místa, pronájem AV, profi AV

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 725 947 632

 

 

Výběr modulů Zavřít