Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Kauber je výrobce vysoce kvalitních elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-tech modelům pro exklusivní domácí kina. Každé plátno si můžete přizpůsobit a požádat o exkluzivní zakázkové designy. Během výrobního procesu Kauber používá pouze materiály, které splňují nejvyšší technické a kvalitativní specifikace. Komponenty jsou dodávány od těch nejlepších na evropském trhu. Všechny projekční plochy byly vytvořeny předními designery na základě nejnovějších módních trendů. Úchyty pláten byly navrženy pro zavěšení jak na stěny tak strop.

 

 

 

 

Kauber se specializuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních promítacích pláten a doplňků potřebných pro profesionální video instalací. Výrobní zařízení jsou umístěna v EU, takže jsme schopni zajistit krátké dodací lhůty, jakož i rychlý servis. Pomůže Vám vybrat to nejlepší řešení.

  Red Label series

Red Label je nejnovější série Kauber elektrických projekčních pláten, které jsou určeny pro opravdové nadšence domácího kina. Charakteristickým rysem tohoto modelu je zvýšená vzdálenost mezi projekční plochou a stěnou, což umožňuje montáž před TV s plochou obrazovkou. Unikátní montážní systém Red Label série je rychlý a intuitivní.

plátno kauber red label

  Blue Label series

Řada moderně navržených elektrických promítacích pláten s hliníkovými elox kryty. Unikátní design a širokou škálu projekčních ploch z nich dělá nejčastěji vybrané obrazovky pro domácí kina a konferenční místnosti. Verze Tension je navíc vybavena speciálním napínacím systémem se dosáhlo plochého zobrazení.

plátno kauber blue label

  InCeiling series 

Kauber InCeiling jsou elektrické roletové projekční plochy, určené pro instalaci do stropních podhledů. Funkčně navržené hliníkové pouzdro má mnoho možností montáže. Napínací verze je navíc vybavena speciálním systémem napínáků, aby se dosáhlo dokonale ploché projekční plochy. Řada je určená pro konferenční místnosti, stejně jako pro domácího kina.

plátno kauber InCeiling

  White label series

White Label série elektrických pláten je určena pro kanceláře, konferenční a přednáškové místnosti. Velmi malé, elegantní bílé tělo vyrobeno z kvalitního leteckého hliníku, ideální pro všechny kancelářské nebo konferenční plochy.

plátno kauber white label

  Frame series 

Obrazovka Frames Series mají zcela napnutou projekční plochu, na stylovém hliníkovém rámu. Tato řada uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, jsou ideální pro domácí kina nebo přednáškové sály.

plátno kauber frame

  Large screens series 

Velkoformátové obrazovky obsahují řadu řešení pro přednáškové sály, stejně jako velkých konferenčních sálů a pozorovací místností (ulopříčka 5-12m). Série má celou řadu aplikací, a je složena z bezešvých promítacích pláten.

plátno kauber large screens

  Econo series

Řada Econo projekční plochy jsou navrženy tak, aby nepřekročil očekávání našich zákazníků a prodávány za ceny, které dno. Existují tři typy Econo pláten. Econo Mobile je řada přenosných lehkých promítacích pláten, které přicházejí s tri-pod. Naše mobilní plátna přicházejí v několika velikostech. Econo Electric je řada elektrických promítacích pláten, které mají být skryté ve stropě nebo stěně. Naše elektrická plátna vyhovují náročným potřebám zasedacích místností obchodních, vzdělávacích institucí a pohostinských zařízeních. Econo wall je řada ručně stahovatelných promítacích pláten. Jsou ideální pro konferenční místnosti nebo učebny. Všechny naše manuální projekční plátna přicházejí v několika velikostech.

plátno kauber econo

 


Tomáš Rűckl
Obchodní manažer - Přípojná místa, specialista pro školství a interaktivní učebny, MagicBox, pronájem AV, profi AV

 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 731 154 646

 

Tonwelt

Revoluční řešení Tonwelt    Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém ...

To mě zajímá

Projekční plátna Kauber

Když na designu záleží, projekční plátna KAUBER! Kauber je výrobce vysoce kvalitních elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-te...

To mě zajímá

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky. Pro stávající zákazníky máme nově zřízenou bezplatno...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít