Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Školní auly by měly být kvůli své velikosti a nárokům na jejich použití vybaveny takovou technikou, aby všem přítomným neunikla žádná důležitá informace. Je zapotřebí vybrat dostatečně velkou projekční plochu, ozvučení, jednoduché ovládání a to vše tak, aby co nejlépe vyhovovaly dané místnosti. Rádi vám navrhneme řešení přímo pro vaši aulu. Po instalaci vybraného řešení zaškolíme vaše zaměstnance tak, aby obsluha techniky pro ně byla co nejjednodušší.


  • Jednoduché ovládání místnosti pomocí řídícího systému
  • Kvalitní poslech - rovnoměrné ozvučení vašeho prostoru
  • Výkonná projekce
  • Konektivita na dosah - přípojné místo na míru
  • Nahrávací a streamovací zařízení

V našich ukázkových nabídkách naleznete připravená ukázková řešení pro vaši školu. V případě zájmu vám rádi připravíme řešení přímo pro vás. V případě dotazů můžete kontaktovat naše proškolené kolegy, kteří vám rádi pomohou a zodpoví všechny vaše dotazy, případně připraví nabídku přímo pro vaši školu.

 

Produktové oddělení

Tomáš Rűckl

Přípojná místa, specialista pro školství a interaktivní učebny, MagicBox, pronájem AV, profi AV

+420 731 154 646

Jan Kára

Koordinace zakázek, servis, Přípojná místa, projekční plochy, pronájem AV, profi AV

+420 725 947 632

Kontaktní formulář

Prosím vyplňte Vaše jméno.

Neplatný formát e-mailu.

Neplatný vstup

Prosím vyplňte Váš dotaz.

Je nutné udělit souhlas

Neplatný vstup

Dále by Vás mohlo zajímat...

Potřebujete servis AV techniky?

Naši odborníci jsou připraveni Vám zajistit jednorázový i pravidelný servis Vaší AV techniky.  Po roční zkušenosti s používáním zařízení, které se skládalo ...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít