Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

prezentacni techniky

Vyhrazený obrazový režim DICOM Preset nabízí přesnou reprodukci lékařských snímků v odstínech šedé, včetně rentgenových snímků, pro profesionální prezentace na velké projekční ploše. Funkce poskytuje výběr 21 různých předvolených nastavení pro konference, zdravotnická školení a jiné aplikace, které nesouvisí s určením diagnózy.

Profesionální, korektní a vždy spolehlivý přístup Vašich zaměstnanců k plnění pracovních povinností byl jednou z hlavních záruk, které umožnily úspěšnou realilzaci dodávky a zprovoznění audiovizuální techniky. Bylo nám potěšením s Vaší společností spolupracovat.

Ing. Tomáš Bílek

Generální ředitel - Hochtief



Canon dnes představuje třetí přírůstek do řady medicínských projektorů XEED navržených tak, aby poskytovaly špičkovou kvalitu obrazu při projekci lékařských snímků.



XEED SX7 Mark II Medical, který doplňuje modely XEED WUX10 Mark II Medical a XEED SX80 Mark II Medical, umožňuje mimořádně jasnou a kvalitní projekci digitálních rentgenových snímků bez nutnosti složitých konfigurací a nastavení . Tento nový model portfolia medicínských projektorů Canon XEED Medical lze také používat spolu se systémem AcuScreenPRO, který provádí přesnou kalibraci a optimalizaci promítaného obrazu podle světelných podmínek konkrétního prostředí.



  • Projektor XEED SX7 Mark II Medical - špičkový světelný výkon 4000 lumenů a nativní rozlišení SXGA+ (1400 x 1050 pixelů).
  • Výjimečně jasná projekce a kontrastní poměr 1000 : 1 pro vynikající sytost černé a plynulou gradaci odstínů šedé.
  • Váha 4,8 kg s kompaktními rozměry - ideální řešení pro projekci případových studií na lékařských konferencích a přednáškách.



Projektor XEED SX7 Mark II Medical simuluje standard DICOM (Digital Imaging and Communications in Medicine), a to pomocí 21 nastavení odstínů šedé, které lze měnit, a tak optimalizovat projekci obrazu podle světelných podmínek v dané místnosti. Díky této skutečnosti poskytuje projekci nejvyšší možné kvality v nejrůznějších prostředích, jako jsou konferenční sály, haly, posluchárny v lékařských školách a zasedací místnosti v nemocnicích.

xeed

 

Technologie panelů Canon LCOS (Liquid Crystal on Silicon) také zajišťuje přesnější reprodukci obrazu a zamezuje vzniku efektu "mřížky" a „duhy“, s nimiž se často setkáváme u LCD a DLP projektorů. Tak na diskutovaném snímku mohou diváci snadněji rozpoznat jemné stíny a anomálie, a to i z větší vzdálenosti.

Při stálé instalaci projektoru XEED SX7 Mark II Medical na jednom místě je možné provádět jeho kalibraci podle světelných podmínek konkrétní místnosti. AcuScreenPRO, kalibrační systém dodávaný společností Larivière GmbH (partner Canonu), s pomocí softwaru a speciálního senzoru osvětlení vyhodnocuje celou řadu faktorů okolního prostředí, jako je zabarvení a intenzita okolního světla a také typ projekční plochy. Na základě těchto informací AcuScreenPRO provede přesnou korekci gamma křivky projektoru a optimalizací jeho výkonu dosáhne precizního vykreslení detailů na snímcích tvořených odstíny šedé, jež jsou v daných podmínkách reprodukovány v nejvyšší možné kvalitě. Tato data se pak uloží do paměti projektoru, do tzv. "vyhledávací tabulky". Tak se kalibrovaná nastavení v projektoru uchovají i po jeho vypnutí a budou k dispozici i pro další použití.

Projektorová řada Canon Realis nabízí DICOM simulační mód pro věrné zobrazení lékařských záznamů.

Projektory Sony řady VPLFH s režimem DICOM umožňují vysoké rozlišení a vynikající světelnost potřebnou pro zobrazení lékařských snímků.

Nabízíme též projektory Radiforce od firmy Eizo pro lékařské účely.

Reference

dicom-real

Oblastní nemocnice Kolín

Kompletní vybavení nové seminární místnosti RDG oddělení ON Kolín, a.s. dvěma špičkovými projektory zn. Canon XEED, ozvučením a nábytkem.

Výběr modulů Zavřít