Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

 

Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém světě připravit nezapomenutelný zážitek z prohlídky při využití moderních a inovačních technologií. Rádi bychom Vám představili naše nejnovější audio a multimediální průvodce, šeptákové soupravy a další designové produkty tohoto špičkového výrobce z Německa.

 

 

 

 

 

 

Tonwelt je společnost, založena před více než 20 lety jako zvukové studio speciálních mluvených nahrávek, společnost slavila fenomenální úspěch. Dnes je Tonwelt jedním z předních inovačních dodavatelů interpretačních řešení pro muzea a památky, turistické atrakce, průmysl a cestovní ruch. Ve spolupráci se svými klienty, vyrábí kreativní obsah audiovizuálních zařízení, které zajišťují vzrušující a nezapomenutelné zážitky pro návštěvníky.

Jejich oceněné audio a multimediální průvodci jsou snadno ovladatelné a maximálně spolehlivé. Díky inovativní digitální technologii neustále rozvijí a rozšiřují svoje portfolio. Museum budoucnosti "muzeum 4.0" je již skutečností. Tento systém může být integrován do stávajících prostor a velmi snadno umožňuje návštěvníkům komunikovat s exponáty zcela novým způsobem, digitálně. Stejně tak nové sluchátka umožňují návštěvníkům zažít zvuk v novém rozměru.

 

 

Bezdotykové body pro spuštění prezentace o exponátu

Služby založené na jakémkoliv místě. Ovládání zařízení je nadnárodní a velmi jednoduché. Návštěvníci mají možnost zadat číslo, zvolit položku z grafického uživatelského rozhraní nebo poslouchat automaticky spuštěný obsah. Se spouštěcími body se vyvine široká škála lokalizačních vyhledávacích služeb.  Skenováním aktivačních bodů můžou mít návštěvníci přístup ke specifickému obsahu ve svých zařízeních nebo dokonce aktivovat média v rámci výstavy. Je dokonce možné, aby byl průvodce automaticky aktivován a synchronizovan s ostatními médií poté, co návštěvník zadá předdefinovaný prostor. V tomto případě návštěvník nemusí provádět žádnou akci sám. Bez ohledu na to, zda je malý výstavní prostor, velké kino nebo konferenční sál: Přesný scénář lze naprogramovat pro konkrétního uživatele. Spouštěcí body zapadají do jakéhokoli výstavního prostoru. Mohou být napájeny buď bateriemi nebo přes napájecí zdroj. Jsou vhodná jak pro vnitřní tak pro venkovní použití.

32 pix   012

Výběr modulů Zavřít