Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

magic box

Dobýváme svět! Oceňovaný český vynález bude vzdělávat děti ve Velké Británii, kde byl představen na veletrhu BETT 2015.

MagicBox má jednoznačně pro české i zahraniční školství, speciální školství, zdravotnictví, a nejen tam, nezastupitelný význam.

Mgr. et Bc. Blanka Ptáčková

Učitelka ZŠ, Praha 10MAGIC BOX promění jako mávnutím kouzelného proutku podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky s pracovní plochou o velikosti 200 x 125 cm! Mobilní skřínka MAGIC BOX v sobě ukrývá špičkový interaktivní projektor, malý, ale výkonný počítač s Wifi a ozvučením! A k ní dostanete navíc i báječnou projekční plochu!  • Pro děti je práce s MagicBoxem nejen zábavou, při které se mnoho naučí, ale především je taková práce velkým přínosem.
  • MagicBox svým originálním pojetím a maximální využitelností v jednotlivých zařízeních činnost obohacuje a podporuje komplexní rozvoj uživatele.
  • MagicBox pomáhá dětem s poruchami učení vnímat látku lépe a formou her je i intenzivněji zapojit do výuky.„Praxe s MagicBoxem je prověřována speciálními pedagogy již druhým rokem u žáků v přípravných ročnících v ZŠ Veronské náměstí v Praze 10, také při reedukacích jednotlivců i skupin ve speciálně pedagogické praxi, při pomoci dětem znevýhodněným a handicapovaným v lázeňských a v rehabilitačních zařízeních, v nemocnicích. U všech jmenovaných skupin je zjišťován značný posun v edukaci, reedukaci i terapiích.“ Mgr. et Bc. Blanka Ptáčková, Speciální pedagog v oblasti poradenství, výchovy a vzdělávání, speciálního vzdělávání a terapie. Členka Asociace soukromých poradenských pracovníků

Pro naše stálé zákazníky můžeme nabídnout bonusový systém slev při každé další objednané zakázce. Jsme připraveni každému z Vás poskytnout maximální možnou péči v tak vyoské kvalitě, abyste rádi využívali našich služeb opakovaně.

Jedná se o nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace. Stačí připojit herní sestavu k elektrické zásuvce, zapnout ji a můžete začít dětem promítat na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Tím, že se naše projekce pro děti odehrává v jejich nejpřirozenějším herním prostředí, tedy na zemi, je i dle zkušených učitelek MŠ tou nejvhodnější formou projekce právě pro naše nejmenší! Počítač se pak ovládá jednoduchým elektronickým perem či z klávesnice. I velmi malé děti se díky MB mohou účastnit SW her, omalovánek, puzzle skládaček či jiných vzdělávacích aktivit, i když stojí, klečí nebo leží přímo na projekční ploše. Ta je pohodlná, teplá a pro děti velmi příjemná. Navíc může být celá i jako skládačka puzzle! Takže další aktivita pro Vaše děti, které si jí před použitím mohou celou složit.

Výběr modulů Zavřít