Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

         

Novinka MagicFan

Nová možnost prezentace nejen vašich výrobků.

Máme pro vás revoluční nástroj pro tvorbu reklamy. Náš MagicFan Vám pomůže prodávat vaše produkty. Zařízení promítá 3D obraz vybraného produktu. Podklady nahrajete do zařízení pomocí aplikace, ke které dostanete přístup při koupi našeho MagicFanu. Pokud si nejste jistí naší novinlou, tak si jí můžete zapůjčit a vyzkoušet. V případě dalších dotazů kontaktujte našeho obchodníka.

.

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Tomáš Rűckl
Produktový manažer
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 731 154 646

Představujeme Vám novinku MagicFan - magnet na zákazníky. Jedná se o zobrazovací zařízení, které díky rotaci vytváří 3D efekt obrazu vznášejícího se objektu v prostoru. MagicFan dokáže okamžitě přitáhnout pozornost procházejících lidí. Oceníte flexibilní možnost montáže a změny obsahu. MagicFan nabízíme ve dvoů velikostech, 50, a 70 cm v průměru. Jejich kombinací lze vytvořit 3D efekt libovolných rozměrů. MagicFan oceníte na výstavách, propagačních akcích, v nákupních centrech, kinech, pasážích, letištích, hotelech, barech a dalších místech s vysokou návštěvností. Lidé, kteří prochází kolem, okamžitě upoutá vaše sdělení. Stačí jen nahrát vhodnou 3D animaci nebo video a o zájem zákazníků máte postaráno! Aby jste MagicFan používali bez starostí a s jistotou, tak jsme pro vás připravili širokou nabídku volitelných služeb. Starosti nechte na nás. Rádi vám pomůžeme s nahraním, časovaním a tvorbou 3D obsahu pro MagicFan. Samozřejmostí je také pravidelný servis a údržba našeho přelomového zařízení.

Pronájem MagicFan

Dále si můžete náš MagicFan pronajmout a přesvědčit se o jeho výhodách a přednostech na vlastní oči. V případě dlouhodobého ročního pronájmu máte v ceně instalaci a následnou deinstalaci zařízení. Dále od nás dostanete technickou podporu a rádi vám zařízení nastavíme. Samozřejmostí je pro nás i správa obsahu a vytvoříme Vám jeden 3D obsah pro naše zařízení zcela zdarma.

        32 pix 

 

MagicFan a

magicfan b

Výběr modulů Zavřít