Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

servisni balicky

Servisní balíčky představují souhrn pravidelných služeb a úkonů, které Vám ušetří čas i peníze. V rámci balíčku Vám zajistíme správnou funkci Vašeho zařízení, optimalizaci pro jeho vyšší stabilitu a komfort používání.

Jménem oddělení správy učeben Šafránkova pavilonu lékařské fakulty v Plzni, vyjadřujeme tímto poděkování za několikaletou profesionální spolupráci s firmou Projektmedia s.r.o. Uvedená firma a především majitel pan Jaroslav Veselý vždy vycházeli vstříc našim požadavkům, které jsou vzhledem k rozmanitosti úkolů a potřeb lékařské fakulty ne vždy standardní. Vždy se nám snažili individuálně najít cestu optimálního řešení pro naše potřeby.

Středisko didaktické techniky

Lékařská fakulta Plzeň, UKDíky pravidelným kontrolám, které jsou v rámci balíčku zdarma, jsme schopni mnohem rychleji řešit vzniklý problém a případně mu předejít. Pravidelná péče o zařízení vyžaduje méně akutního servisu a Vy tak ušetříte finanční prostředky. Servisní balíčky jsou určeny pro firmy a školy. Je možné je upravit dle Vašich požadavků a potřeb a sjednat individuální smlouvu. Nabízíme tři druhy balíčků.

  • zvýšení životnosti zařízení díky pravidelné údržbě
  • výběr ze 3 typů servisních balíčků
  • v rámci balíčku VIP zdarma výjezd v případě nenadálé poruchy

Přehled servisních balíčků

  Silver Gold VIP
Reakční doba na ohlášenou závadu   48 hod 24 hod
Kontrola správné funkce instalace a provozní údržba
Update nového software
Instalace nového firmware (je li k dispozici)
Kontrola provozních hodin
Nastavení projektoru a kalibrace obrazu
Vystavení servisního protokolu
Výměna baterií v dálkovém ovladači   
Profesionální telefonická podpora 8/5  
Zapůjčení náhradního zařízení v případě potřeby  
Náhradní lampa do projektoru skladem    
Čištění projektoru vč. vzduchových filtrů základní základní hloubkové
TO VŠE v místě instalace (zahrnuje výjezd technika) 2x ročně 4x ročně 1x měsíčně
Výjezd technika v případě nenadálé poruchy 30% sleva 50% sleva zdarma
Sleva na nákup techniky z našeho portfolia 3% 5% 10%

V dataprojektorech se používají speciální vysoce svítivé výbojky, které produkují velké množství tepla. K chlazení projektoru slouží ventilátor, který nasává vzduch přes vstupní filtry a nasátým vzduchem ochlazuje výbojku. Pokud chlazení nefunguje nebo je nedostatečné, dochází k poškození výbojky, případně celého projektoru. Proto je důležité v pravidelných intervalech čistit vzduchové filtry.

Standardně se provádí každých 100 - 200 hodin provozu. I při pravidelném čištěním vzduchových filtrů dochází k znečištění LCD panelů, polarizačních filtrů a optiky projektoru. Toto se projevuje snížením kvality projekce. Proto je potřeba alespoň 1x ročně provést hloubkové čištění projektoru.

Tonwelt

Revoluční řešení Tonwelt    Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém ...

To mě zajímá

Projekční plátna Kauber

Když na designu záleží, projekční plátna KAUBER! Kauber je výrobce vysoce kvalitních elektricky ovládaných pláten, od běžných až k high-te...

To mě zajímá

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst referenční informace od našich významných klientů. ...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít