Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Představujeme vám výběr projektů, které jsme realizovali pro naše klienty.

pre jungmanova

Pražská energetika

Kompletně jsme vybavili centrum energetického poradenství Pražské energetiky v Jungmanově ulici v Praze, kde jsme instalovali audiovizuální techniku.

mcaffe

Momento Café

Instalovali jsme Digital signage panel v kavárně Momento Café v provozovně v Ústřední vojenské nemocnici v Praze - Střešovicích.

snack grill

Snack Grill Florenc

Realizovali jsme digitální prezentaci produktů - informační 32" zobrazovač s designovým čelním panelem a dvojici LED panelů s aktuální promo nabídkou.

alpin

Alpin Avion

Zařídili jsme kompletní vybavení školícího centra audiovizuální technikou. Vybavení místnosti: Dataprojektor, projekční plátno, plazmový panel, mikrofony, ozvučení sálu.

staropramen

Staropramen

Vybavili jsme návštěvnické centrum multiobrazovou projekcí, holografickou projekcí virtuální postavy pana sládka a interaktivním řízením systémem Crestron.

pronajem

Pronájem AV techniky

Pronajali jsme audiovizuální techniku pro transfuzní lékařství - 2 projekce 15.000 ANSI na 5m x 4m na zavěšená plátna, ozvučení sálu s bezdrátovými mikrofony, režie.

Tonwelt

Revoluční řešení Tonwelt    Výrobky Tonwelt od svého vzniku umožňují návštěvníkům muzeí či galerií po celém ...

To mě zajímá

Speciální prezentační nástroje pro lékařské účely

Vyhrazený obrazový režim DICOM Preset nabízí přesnou reprodukci lékařských snímků v odstínech šedé, včetně rentgenových snímků, pro profesionální ...

To mě zajímá

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst referenční informace od našich významných klientů. ...

To mě zajímá
Výběr modulů Zavřít